+31 (0)20 240 25 72 English Direct contact
het Compliancekantoor

Medewerkers

drs. R.M. (Ruben) Altink RA

drs. R.M. (Ruben) Altink RA

Theorie praktisch toepasbaar maken

+31 (0)20 240 25 72 ruben.altink@compliancekantoor.nl **readmore_lnk**
drs. K. (Koen) Borst RA

drs. K. (Koen) Borst RA

Blijvend vertrouwen in het accountantsberoep

+31 (0)20 240 25 72 koen.borst@compliancekantoor.nl **readmore_lnk**
G.J. (Gerrit) Coenen RA

G.J. (Gerrit) Coenen RA

Kwaliteit accountancy naar een hoger plan tillen

+31 (0)20 240 25 72 gerrit.coenen@compliancekantoor.nl **readmore_lnk**
drs. G.A. (Githa) Hogenes RA

drs. G.A. (Githa) Hogenes RA

Ondersteuning op het gebied van vaktechniek

+31 (0)20 240 25 72 githa.hogenes@compliancekantoor.nl **readmore_lnk**
H.A. (Harry) van der Laan RA

H.A. (Harry) van der Laan RA

Kwaliteit van controles structureel verbeteren

+31 (0)20 240 25 72 harry.van.der.laan@compliancekantoor.nl **readmore_lnk**
M.J.G. (Martijn) van der Leden MSc

M.J.G. (Martijn) van der Leden MSc

Er is veel potentie om te groeien

+31 (0)20 240 25 72 martijn.van.der.leden@compliancekantoor.nl **readmore_lnk**
drs. S. (Sietze) de Leeuw RA

drs. S. (Sietze) de Leeuw RA

Kantoren ondersteunen om te verbeteren

+31 (0)20 240 25 72 sietze.de.leeuw@compliancekantoor.nl **readmore_lnk**
J.H.M. (Hans) van de Noort RA

J.H.M. (Hans) van de Noort RA

Accountantskantoren de helpende hand bieden

+31 (0)20 240 25 72 hans.van.de.noort@compliancekantoor.nl **readmore_lnk**
E.J. (Jaap) Pieters RA

E.J. (Jaap) Pieters RA

Een combinatie van brede kennis, jarenlange praktijkervaring en een pragmatische inslag

+31 (0)20 240 25 72 jaap.pieters@compliancekantoor.nl **readmore_lnk**
M.G. (Maayke) Slot MSc EMA RA

M.G. (Maayke) Slot MSc EMA RA

Het begint met vertrouwen

+31 (0)20 240 25 72 maayke.slot@compliancekantoor.nl **readmore_lnk**
Drs. E.R. (Edwin) van der Wösten RA

Drs. E.R. (Edwin) van der Wösten RA

Problemen ontrafelen en oplossingen inzichtelijk maken

+31 (0)20 240 25 72 vdwosten@compliancekantoor.nl **readmore_lnk**

Home>Over ons>Medewerkers